Wystapienia publiczne

Kierunek Skuteczność

podcast | youtube | blog

Co mają ze sobą wspólnego Mistrz Świata w siatkówce, Dyrektor w branży IT, Ekspert ds. rozumienia psychologii społecznej oraz Przedsiębiorca z sukcesami?

Wszyscy podążają swoją własną, unikalną drogą i skutecznie realizują swoje cele. Oprócz tego wszyscy są również gośćmi podcastu Kierunek: Skuteczność, gdzie dzielą się zebranym doświadczeniem i inspirują do poszukiwania własnej drogi do celu.

Zapraszam do wspólnej podróży w wygodny dla Ciebie sposób. Jeśli lubisz słuchać, to na pewno znajdziesz najlepszą dla siebie platformę z dostępnych poniżej.

Jeśli wolisz obejrzeć materiał wideo, to większość rozmów jest zapisana również w tej formie.

Dodatkowo zapraszam do czytania treści na blogu, które ukazują się regularnie w popularnych mediach społecznościowych.

Co jakiś czas najciekawsze i najwyżej ocenione artykuły z bloga przyjmują formę darmowego ebooka, który inspiruje do działania i wskazuje kierunek w drodze do celu. Więcej o najnowszej publikacji dowiesz się tutaj.

Zapraszam również do zainwestowania w płatny ebook oraz kurs „11 Kluczowych Elementów Przygotowania Mentalnego”, gdzie omawiam swój autorski model oraz jeden krytyczny czynnik sukcesu życiowego i zawodowego. Zarówno w publikacji, jak i w kursie otrzymasz dostęp do praktycznych technik, narzędzi oraz sposobów działania, które pomogą Ci efektywnie pracować, trenować i występować.

Kontakt

rw@radoslawwyrzykowski.pl

+ 48 505 444 215

Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera: