praca zespołowa

Kierunek Skuteczność - Kurs

kluczowe elementy przygotowania mentalnego

Bardzo długo zastanawiałem jakie umiejętności pozwalają osiągać cele. Nie mogłem znaleźć jednej takiej rzeczy. Przeciwnie, ilość niezbędnych elementów rosła z każdym kolejnym rokiem różnorodnych doświadczeń zawodowych we współpracy z kadrą zarządzającą w różnych branżach w biznesie, profesjonalnymi sportowcami, aktorami, artystami, muzykami oraz przedsiębiorcami i ekspertami w swoich dziedzinach.

Licznik zatrzymał się na jedenastu kluczowych elementach przygotowania mentalnego. Nadal jednak czułem, że czegoś brakuje. Jakiejś nieuchwytnej rzeczy, której nie da się jednoznacznie sklasyfikować i która prawie zawsze pozostaje poza kontrolą. Tak powstał krytyczny czynnik sukcesu, którego wartość jest taka jak pozostałych jedenastu elementów.

Jakie to elementy i jaki to czynnik? Poniżej znajdziesz listę, która jest jednocześnie spisem treści i nazwami modułów. Każdy moduł składa się z serii filmów oraz zadania z instrukcją. Będą to zarówno instrukcje, jak i kompletne narzędzia oraz techniki, których używam w pracy z najlepszymi menedżerami, mistrzami świata czy olimpijczykami w sporcie.

 1. Kierunek: Skuteczność
 2. Talenty I Mocne Strony Gallup CliftonStrengths®
 3. Wyznaczanie Celów
 4. Zasady I Rytuały
 5. Komunikacja W Zespole
 6. Rozluźnianie I Relaks Ciała I Umysłu
 7. Koncentracja I Skupienie Uwagi
 8. Motywacja Do Działania
 9. Kontrolowanie Emocji
 10. Pewność Siebie I Spokój
 11. Radzenie Sobie Z Presją
 12. Współpraca W Zespole
 13. Krytyczny Element Skuteczności
Zapraszam do najbardziej praktycznej odsłony marki „Kierunek Skuteczność”. Więcej informacji o kursie oraz dacie startu otrzymasz po zapisaniu się do mojego newslettera. Formularz znajdiesz na dole strony.
Życzę Ci skutecznego działania w Twojej drodze do celu!

Kontakt

rw@radoslawwyrzykowski.pl

+ 48 505 444 215

Zapraszam do zapisania się do mojego newslettera: